Yaşam

En Çok Tercih Edilen Gelin Buketleri

Her kadının kendi hayalinde tasarladığı bir gelinlik ve gelin çiçeği vardır. Kadınların bu özel gününü daha da anlamlı kılacak aynı zamanda güzelliğini tamamlayacak en önemli aksesuar gelin çiçeğidir. Her konsepte uygun farklı gelin buketi tasarlayan ve hayalinizdeki görünüme ulaşmanıza yardımcı olan çiçek tasarımlarına ascicekevi.com adresine göz atarak fikir edinebilirsiniz. Bu sezon bahar düğünlerinde gelin buketinde en çok papatya ve kır çiçekleri tercih ediliyor. Aynı zamanda renkli çiçeklerle daha dinamik ve eğlenceli bir görünüm yakalamak isteyen gelinler için de oldukça şık tasarımlar yapılıyor.

Yaz Gelinleri için Gelin Çiçeği Önerileri

Yaz gelinleri, düğünün yapılacağı mekana uygun gelinlik ve buket  seçimi yapmalıdır. Özellikle de deniz kenarında ve havuz başında yapılacak düğün törenlerinde daha rahat ve uçuşan gelinlik seçimi yapabilir ve yaz ruhunu yansıtacak renklere gelin çiçeklerinde yer verebilirsiniz. Küçük buketler, bu sezon sadeliği ön plana çıkardığı için daha çok tercih ediliyor. Klasikten vazgeçemeyeler ise beyaz gülleri, papatyaları ve kır çiçeklerini kullanarak sade ve şık buketler hazırlıyor.

Hayalinizi Yansıtın

Hayal gücünüze uygun şekilde tasarlayabileceğiniz buketlerin, gelinliğinizin devamı gibi görünmesine ve görüntüde bütünlük oluşturmasına özen göstermelisiniz. Gelin buketinde kullanılacak çiçeklerin taze olması, genellikle kadınların en önem verdiği konudur.  Büyük gelin buketlerinde daha çok tül detayları, inciler ve şık dantel işlemeler ile buketler daha gösterişli bir hale getiriliyor. Zarafetinizi ön plana çıkaracak detaylara her zaman öncelik vermeli ve detayların uyumuna özen göstermelisiniz.

Duvağınızın devamı gibi görünecek şık buketlerle en güzel gününüzde kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz. Öncelikle bir konsept belirlemeli ve bu konsepte uygun bir buket ile şıklığınızı tamamlamalısınız.

Bu özel gününüzde sizin en büyük yardımcınız olacak çiçeklerinin güzelliği ile sizi büyüleyecek http://www.ascicekevi.com/ internet adresini ziyaret ederek hayalinizdeki gelin buketini oluşturabilirsiniz.

Join The Discussion