Dekorasyon

Küçük Evler İçin Parlak Fikirler

Kimi insanlar için büyük evler kullanışlı olmayabiliyor. Özellikle küçük aileye sahip insanlar için küçük daireler oldukça ideal. Ancak küçük evlere sahip olan insanlar için problemlerden birisi piyasadaki büyük mobilyalar. Kalıpları oldukça büyük olan bu mobilyalar kutu gibi eve sahip olanlara sıkıntı çıkarabiliyor. Bu problemlerinizi aşmanız için size parlak fikirlerimiz var.

Küçük Evler İçin Parlak Fikirler

Küçük Evler İçin Parlak Fikirler

Öncelikle işe ergonomik ve çok fonksiyonlu mobilyalar seçmeniz size alan yaratacaktır. Açılığında yatak, kapandığında minimal çizgilere sahip bir koltuk olabilen mobilyalar alabilirsiniz. Orta sehpa kullanmayı sevenlerdenseniz ayrılınca sunum sehpalarına bir araya getirildiğinde tekrar orta sehpa dönüşen kullanışlı mobilyalardan tercihinizi yapabilirsiniz.

Ergonomik Mobilyalarla Evinizde Yerden Tasarruf Edin

Duvarlarınızı delip yaralayarak raflar açmak yerine, duvara gömülü raflar kullanmanız yerden tasarruf etmenizi sağlar. Kalıplı televizyon üniteler kullanmak yerine monte edilebilir raflar ve televizyonu da rafa monte etmeniz yerden tasarruf etmeniz de yardımcı olur. Küçük evlerin daha büyük görünmesine yardımcı olacak en büyük püf noktalarından biriside aynalardır. Aynalar evinize derinlik kazandırarak daha geniş bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Küçük Evler İçin Parlak Fikirler

Küçük Evler İçin Parlak Fikirler

Mobilyalarda mutlaka kasaları olmayan ergonomik yapıdaki mobilyaları kullanmak yerden tasarruf etmenizi sağlar. Açılan mobilyaları kullanmak istemiyorsanız yastıkları çıkınca yatak olan koltuk takımlarına göz atabilirsiniz. Yeni nesil evlere ergonomik çözümler üreten markaların internet adreslerine göz atmanız site dekorasyonda ön fikir oluşmasında yardımcı olacaktır.

Join The Discussion