Sağlık

Evinize Hareket Katacak Olan 5 Dekorasyon Fikri

Ev dekorasyon uygulamaları ilk yapıldığı anda beğenilse de zaman içinde sıkıcı olabiliyor. Bu durumda ise dekorasyona katkı sağlayacak ve hareket kazandıran uygulamalara yer açarak farklılığı kazandırabilirsiniz.

dekorasyon önerileri

  1. Mevsimsel Dokunuşlar

Mevsimsel dokunuşlar ile evinize farklı bir hava katabilirsiniz. Yaz aylarında farklı kış aylarında farklı dokunuşları kazandırarak her mevsimde evinizde farklılık yaratmanız mümkün

  1. Doğanın Köşesi

Doğanın köşesi olarak ifade edeceğiniz bir alanı evinize kazandırabilirsiniz. Evinizde ideal bir alan belirleyerek saksı çiçeklerinizi bu alana konumlandırarak hoş dekorasyon uygulamasına yer vermeniz mümkün.

  1. Aksesuar Değişimi

Evinizde bulunan ve dekorasyon uygulamanız için önemli bir yere sahip olan aksesuarlarınızda değişime yer açarak evinize hareket kazandırırken değişik bir havanın kazandırılması da mümkün olur. Yeni sezona ait olan aksesuarlara yer vererek bu değişimi yaratabilirsiniz.

  1. Renklerin Dansı

Ev Dekorasyon uygulamalarında renklerin dansına da yer verebilirsiniz. 2020 yılı dekorasyon trendi içinde yer alan renk seçimlerini kırlentlerinizde yer verebilirsiniz. Böylelikle hem renklerin dansını yaratırken hem de yeni sezon dekorasyonuna da uyum yakalayabilirsiniz.

  1. Pelüş Halı Seçimleri

Kullanım rahatlığının yanı sıra görsel olarak da son derece hoş olan pelüş halılar birçok kişinin de beğenisine hitap eden seçimdir. Evinizin dekorasyona etki edecek olan pelüş halı seçiminde tek renge sahip olan tercihlerin yanı sıra rengârenk ya da desenlere sahip olan seçimlere de yer açabilirsiniz.

Join The Discussion