Sağlık

Akupunktur ile Ameliyatsız Gençleşin!

Yüzyıllardır uygulanan tedavi yöntemi Akupunktur, son dönemde sadece bedensel problemler için çözüm olmakla kalmıyor, bir gençlik sırrı haline de geliyor. Yüze yapılan uygulamalar sayesinde bıçak altına yatmadan 5-10 yaş gençleşmeye olanak sağlayan bu iğneleme yöntemi, migrenden depresyona, ağrı kontrolünden bağımlılık tedavisine kadar birçok derde derman olabiliyor. Kozmetik akupunktur ise 7-12 seans arasında uygulandığında cildin kendisini iyileştirmeye başlamasını sağladığı için kırışıklıklardan kurtulmaya izin veriyor.

Kozmetik Akupunkturun Yan Etkileri

Kozmetik akupunktur uzman eller tarafından yapıldığında hiçbir şekilde problem yaşatmaz ve yan etkisi söz konusu olmaz. Bilinen en doğal tedavi yöntemi olan akupunktur, yüzyıllardır güçlü bir şifa kaynağı olurken, şimdilerde en etkili güzellik yöntemlerinden biri olmaya da aday gösteriliyor. Var olan kırışıklıklardan kurtulmak ya da yaşlanma belirtilerini ertelemek için rahatlıkla yapılabilecek bir uygulama olduğu unutulmamalıdır.

Kozmetik Akupunkturun Etki Ettiği Bölgeler

Yüze yapılan kozmetik akupunktur kaz ayağı probleminden kısa sürede kurtulmak için en etkili yöntemdir. Göz kapağı düşüklüğü, kaş çatma çizgisi, burundan dudak yanına kadar inen derin çizgi ve yanaklardaki sarkmalar için bu yönteme başvurulabilir. Dudak etrafında oluşan derin çizgilerden kurtulmak için de kozmetik akupunktur yapılabilecek en iyi uygulamalardan biridir. Bıçak altına yatmak yerine, doğal yollarla güzelleşmek isteyenler için bu uygulama en iyi seçeneklerden biri olacaktır. Özellikle yan etkisinin bulunmaması tercih edilme sebeplerinden başlıcasıdır.

 

Join The Discussion