Moda

Erkeklerin Şık Görünmesi için İpuçları

Erkeklerin daha şık görünmesi için bazı detaylara dikkat etmesi gerekir. Önemli olan kıyafetin bedeninize oturmasına özen gösterin ve renk uyumundan faydalanın. Kıyafet seçerken ne çok dar ne de çok bol giysiler tercih edin. Giydiğiniz kıyafette renk abartısına kaçmayın. Aksesuar seçerken ise üçten fazla seçmemeye özen gösterin.

erkeklerde şıklık

erkeklerde şıklık

Erkeklerin Giyimde Dikkat Edecekleri Noktalar

Günlük kıyafetlerinize değişiklik getirin. Renkli gömleklere, polo yaka tişörtlere, kareli ve çizgili desenlere gardırobunuzda yer açın. Kıyafet seçimi yaparken kumaşlarına da dikkat etmelisiniz. İnce kumaşlı süveter ile ipek bir gömleği kombinleyebilirsiniz. Spor kazakları ise Jean ya da kargo pantolonlarla uyum içinde giyebilirsiniz.

Gideceğiniz yere uygun doğru kıyafeti giymeye özen gösterin. Davetlerde kravat ya da hakim yaka gömlek tercih edebilirsiniz. Kıyafetlerinizde mutlaka sizi yansıtan detaylara önem verin.

erkek modası

erkek modası

Kol düğmeleri, atkı ya da sizi temsil eden aksesuarlarla giyiminize hareket getirebilirsiniz. Kıyafetin yanı sıra ayakkabıya da ayrı bir özen gösterin. Kıyafetinize bütünlük sağlayan ayakkabı seçiminde çok titiz davranmalısınız.

Gömlek seviyorsanız büyük desenlilerden uzak durun. Desenlileri daha çok tişörtlerde tercih etmeye çalışın. Mutlaka yakışan renkleri ve kıyafeti seçin. Size yakışmayan kıyafeti sırf moda diye giymekten kaçının. Gardırobunuzda klasik takım elbiseye her zaman yer verin. Salaş hırka ya da kazakları ise jeanlerle kullanmayı tercih edin. Kendi şıklığınızı tarzınızla yaratabilirsiniz.

Join The Discussion