Yaşam

Evde Doğum Günü Partisi Dekorasyonu

Özellikle küçük çocuklar ve gençler için aileleri doğum günlerini evde kutlamayı tercih ediyorlar. Ancak bunu profesyonel bir şekilde yapmak pek çok kişi için oldukça zor bir hale gelebiliyor. Yapılacak olan birkaç küçük yenilik ile profesyonel bir organizasyona imza atılabilir. Tabi ki öncelikli olarak temayı doğru belirlemek adına araştırmalar yapılmalıdır.

doğum günü

doğum günü

 

Yaş Günü Numaraları

Doğum günü çocuğunun kaç yaşına bastığını belirtmek adına kullanılacak olan numaralar yalnızca pastada ve servis masasına değil aynı zamanda aydınlatma armatürüne de asılabilecektir. Yaş günü numaraları doğum günü dekoru ile aynı renkte olmalıdır.

Kırmızı Halı Detayı

Kırmızı kumaştan hazırlanacak olan halı kapının önüne serilebilir. Daha sonrasında ise halının bittiği evin iç kısmında bir ressam sehpasının üzerine doğum günü çocuğunun büyütülmüş fotoğrafı yerleştirilebilir. Böylece ortaya oldukça şık bir giriş çıkmış olur.

doğum günü partisi

doğum günü partisi

Özel Güne Ait Çerçeveler Hazır Olsun

Son dönemlerde sıklıkla kullanılan çerçeveler isteğe bağlı olarak özel şekilde de hazırlanmakta. Klasik tarzdaki çerçevelerin yanı sıra İnstagram gibi sosyal medya platformu görünümündeki çerçeveler özellikle de gençler tarafından büyük bir beğeni ile kullanıyor.

Hatıra Defteri Hazırlayın

Gelecek olan konukların bu güzel günde hislerini doğum günü sahibine sunması adına kullanılabilecek olan bu defterin özel seçilmesi önemlidir. Kişinin isteklerini karşılayabilecek olan bu defter, doğum günü esnasında doldurulacak ve kişilere unutulmaz hatıralar bırakacaktır.

Join The Discussion