Dekorasyon

Bütçenize Göre Ev Dekorasyonu

Evinizin dekorasyonu ruh halinizi yansıttığı gibi evinizden keyif almanızı da sağlıyor. Evinizin büyüklüğüne ya da maddi imkanlarınıza göre farklı tasarımlar yaparak, evinize görsel açıdan yeni bir tarz katabilirsiniz. Pratik ve kullanışlı mobilyalar, çok amaçlı dolaplar ve ilginç aksesuarlar ile ev dekorasyonunuza farklı bir stil getirebilirsiniz.

dekorasyon

dekorasyon

Ekonomik Dekorasyon Fikirleri

Evinizde fazla dolap ya da raf yok ve duvarlarınız boş ise duvarlarınızı tabak ya da çerçevelerle süsleyebilirsiniz. Eviniz küçük ise köşe takımı ile evlerinizin görünümünü değiştirebilirsiniz. Duvarlarınızda açık renkli boyalar kullanırsanız, eviniz daha geniş görünür. Salonunuzda yemek odası için yer yoksa duvara monte edilen masalar kullanabilir ve kendinize küçük bir yemek odası bölümü yapabilirsiniz.

Yatak odalarınız küçük ve fazla dolabınız yoksa duvarlarınıza raf monte edebilir ve eşyalarınızı oraya yerleştirebilirsiniz. Odalarınızda fazla alan olmadığı zaman eşyalarınızı kapı arkasına monte edeceğiniz askılara da koyabilirsiniz. Dolap içlerini daha düzenli göstermek için ise dolap içi düzenleyici aksesuarlardan faydalanmanız gerekir.

dekorasyon trendi

dekorasyon trendi

Mutfak için kullanışlı erzak sepetlerinden faydalanırsanız mutfağınız dağınık görünmez. Mutfakta yemek yemeyi seviyorsanız duvara monte edilen, katlanır özelliği olan yemek masalarını kullanarak, mutfağınızda kendinize yer de açabilirsiniz. Banyo tasarımlarındaysa raflı dolap ya da köşe dolaplarından faydalanırsanız, banyonuz daha büyük görünür ve eşyalarınız daha düzenli durur. Önemli olan küçük detayları doğru ve bütçenize uygun şekilde kullanmanızdır.

Join The Discussion