Dekorasyon

Bebek Odası için Harika Bir Zemin Döşemesi Fikri

Bebeğinizin odası ve evinizde eğer umutsuz, perişan bir zemin varsa bazı nedenlerden ötürü, halının altında saklamak onu unutturmuyor. Ayrıca bir bebeğiniz ya da potansiyel varsa, bebek odası dekorasyonunda sağlık ve konfor öncelikleriniz olacaktır. Zemini yeniden yaptırmak maliyet açısından düşündürücü olabilir. İşte bebek odası için sağlıklı, harika ve ekonomik bir düzeltme fikri:

bebek odası zemin

bebek odası zemin

 

Pratik ve Konforlu Köpük Zemin Döşemeleri

Sert zeminlerde emeklemek bir bebek için korkunç bir deneyim olabilir. Halı yorgun tozu daha iyi hissedecek olsa da, duvardan duvara zemin kaplaması yapılabilir bir fikir olmayabilir. Ucuz ve neşeli döşeme fikirleri söz konusu olduğunda, hiçbir şey birbirine pratik şekilde kenetlenen köpük zemin döşemeleri kadar renkli ve rahat değildir.

Kötü görünümlü olan bir zemini kapatmasının yanı sıra bu köpük fayanslar ısı kontrolünü de sağlayabilirler. Ayak seslerini kesmek için ve ayrıca sinir bozucu titreşimleri ve sesleri azaltmak için idealdirler. Köpüklü zemin kaplamaları dev bulmaca parçalarına benzer. Her biri genellikle aynı ölçüdedir ve onların basit iç içe geçmiş tasarımı birkaç dakika içinde bir araya getirilebilir.

bebek odası zemin fikri

bebek odası zemin fikri

Burada paylaşılan köpük zemin malzeme, bebekler ve çocuklar için yumuşak bir yüzey yaratması amacı için en iyisidir. Onları bazı yapı marketlerinde ya da online olarak, sahte ahşaptan, geometrik desenlere kadar çok çeşitli renk, desen ve stilde bulabilirsiniz. Farklı alternatifler için Sağlığınız ve güvenliğiniz için toksik olmayan, su geçirmez ve ateşe dayanıklı olan malzeme seçenekleri arayın.

Join The Discussion