Sektörel

Doğum Günü Çiçekleri ve Aranjmanları

Hayatımıza neşe, sevinç ve anlam katan sevdiklerimizin doğum günlerinde kendilerini özel hissetmeleri için çeşitli hazırlıklar yapar, onlara en güzel hediyeleri almak isteriz. Onlara ne kadar çok sevildiklerini hissettirmek için özenle tasarlanmış doğum günü çiçekleri hediye edebilirsiniz. Sevginin en sade ve bir o kadar da anlamlı ifadesi olan çiçekler ile her duyguyu anlatmak mümkün.

Doğum Günü için Alınabilecek Çiçekler

Konu çiçek olunca herkesin kendinden bir şey bulduğu bir çiçek türü mutlaka vardır. Bazıları gülleri, bazıları papatyaları veya karanfilleri sever. Hangi çiçeğe yakınlık duyulacağını bazen kokusu bazen görüntüsü bazense çiçeğe yüklenen anlam belirleyebiliyor. Bu nedenle doğum günü için çiçek alırken sevdiklerinizin beğendiği çiçekleri tercih etmek daha doğru olacaktır.

Doğum günü için çiçek tavsiyesine ihtiyacınız varsa son zamanların en çok tercih edilen doğum günü çiçekleri arasında sukulentler, terrarium çeşitleri, orkideler, gül aranjmanı ve mevsim çiçekleri sayılabilir. Her biri özel olarak tasarlanan doğum günü çiçekleri öylesine çeşitlidir ki içlerinden mutlaka beğeneceğiniz bir aranjmana rastlarsınız.

doğum günü çiçekleri

Aynı Gün Teslim Doğum Günü Çiçekleri

Doğum günü için canlı çiçek siparişi verilecek olduğunda ilk günkü tazeliğini ve hoş kokusunu kaybetmemesi için aynı gün teslim doğum günü çiçeği siparişi alan firmalar tercih edilmeye çalışılır. Aynı gün teslim seçeneğinden yararlanmak için seçmiş olduğunuz firmanın teslimat yapılacağı ilde hizmet veriyor veya teslimat yapılacak ilde anlaşmalı olduğu çiçekçiler olması gerekir.

Bazı firmalar ise birkaç gün önceden hangi gün teslim edilmesini istediğinizi belirterek de çiçek siparişi vermenize imkanı tanırlar.  Beğendiğiniz ve fiyatını uygun bulduğunuz bir çiçeği sipariş vermeden önce çiçek firmasının sağladığı teslimat seçeneklerini incelemenizde fayda var. Terrarium veya sukulent gibi çiçekler ise canlı çiçeklere nazaran daha uzun süre canlılığını koruyan bitkilerdir. Bu kategorideki çiçekleri birkaç gün önceden sipariş verseniz de canlı kalacaklarını unutmayınız.

Sevgiliniz, anneniz, babanız, kardeşiniz veya yakın bir arkadaşınızın yaklaşan doğum günü için https://www.wishflowersdesign.com/dogum-gunu-cicekleri linkten hemen sipariş verebilirsiniz.

Join The Discussion