Yaşam

Düğün Çelenk Çeşitleri

Sevdiklerimizin en mutlu anlarından birisi de düğünleridir. Tüm akraba, eş ve dostun sevinç ile mutluluk ile bir araya geldikleri bu özel günlerde, onların yanında olmak gerekir. Birçok farklı sebepten ötürü bu mutlu güne katılamadığınız zamanda,onların varlığınızı hissetmesi ve onlara verdiğiniz değeri görmelerini sağlamak için düğüne çelenk gönderebilirsiniz.Düğün çelenk gönder seçeneği ile kolaylıkla çelenk seçiminizi yapabilir, çiçek ve renklere karar verebilirsiniz. Teslimat yer, zaman ve saatinin belirlenmesinin yanı sıra çelenk üstüne yazılacak olan notta önemlidir. Kısa bir tebrik yazısı ve isminizin yer alacağı bu alan içinde belirlemeleri yaparak en şık ve en güzel seçeneğe yer verebilirsiniz.

pembe gerbela

pembe gerbela

Düğün Çelenk Aranjmanları ve Özel Tasarımlar

Sevdiklerinizin mutlu günlerinde onlara çelenk gönderebilir ve katılamadığınız bu özel gün için ne denli üzgün olduğunuzu bu şekilde ifade edebilirsiniz. Düğün çelenk gönder ya da düğün çelenk çeşitleri ile yapacağınız aramalarda yüzlerce farklı tasarım ile karşılaşabilirsiniz. Gönderim yapacağınız ille ait olan çiçekçiyle anlaşarak teslimatın zamanında gerçekleşmesinin sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra çiçeklerde de solma yaşamadan teslim edilmesini de mümkün hale gelir. Renkleri, görüntüsü ile dikkati çekecek olan çelenk modelleri aynı zamanda sevdiklerinize en güzel armağandır. Dilerseniz tasarımı tamamen size ait olan bir aranjmanı da sipariş vererek gönderebilirsiniz.

Düğün Çelenk Fiyatları

Düğün çelenk fiyatları seçim yapacağınız çelenk modeli, çiçek seçenekleri ve aranjman içinde yer alacak olan çiçek adedine göre farklılık gösterir. Tamamen çiçek ile bezeli olan çelenklerin yanı sıra aralara yeşillik ve farklı uygun çiçeklerin yerleştirildiği tasarımlarda bulunur. Bunun yanı sıra aranjmanın içeriğinde fiyatlandırma konusunda farklılığa sebep olabilir. Fiyatı belli olan bir tasarımı sipariş vermenin yanı sıra arzu ettiğiniz özel bir tasarıma da yer açabilirsiniz.

Join The Discussion