Yaşam

Mesh Tavan Fiyatları

Mesh tavan modelleri standart tavan süspansiyon sistemlerine uyumlu olabilecek şekilde tasarlanmaktadır. Tavan ağı, herhangi bir projeye endüstriyel ve çağdaş bir görünüm kazandırabilmek için ideal bir seçim olacaktır. Kolay bir şekilde monte edilebilen mesh tavan modelleri standart ölçülerde üretilebildiği gibi aynı zamanda kişiye ve ihtiyaçlarına özel olarak da üretilebilmektedir

Geniş alanlarda da kullanılan metal mesh tavanlar özel projelerde mimarlar, tasarımcılar ve müteahhitlerle ilgili bir ürün olarak da ön plana çıkmaktadır. Modern bir görünüme sahip olan bu uygulamalar eski binalarda da son derece başarılı sonuçlar vermektedir. Geniş tavan alanlarına sahip olduğunuz hissini en iyi şekilde yakalayabileceğiniz mesh tavanlar her türlü farklı malzemelerden üretilebilmektedir.

Mesh tavan modelleri aynı zamanda farklı renk seçeneklerine de sahip olabilecek şekilde üretilmektedir. Renk ve model seçimlerinizi yaparken kullanım alanlarınızı göz önünde bulundurmanız yeterli olacaktır. Doğru seçimler gerçekleştirdiğiniz takdirde uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz mesh tavanlara sahip olabilmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Genişletilmiş Mesh Tavan Aksesuarları

Genişletişmiş mesh tavanlar farklı aksesuarlara da sahiptir. U-Kenar olarak adlandırılanlar en yaygın kullanılan aksesuarlar arasındadır. Kenarların daha çekici ve homojen hale getirilebilmesi için mesh tavanın kenarına tutturulmuş U şeklindeki ve L şeklindeki farklı aksesuarlar da yer almaktadır.

Keskin kenarlara sahip olan bu aksesuarlar, kenarları kaplayan tabakanın kesim kenarında güvenlik bariyeri de elde edilebilmesini sağlar. Karbon çeliği, paslanmaz çelik, alüminyum ve galvanizli sac olarak da bulunabilmektedir. Doğru aksesuarlar ve doğru ürün seçimi yapıldığı zaman mesh tavanlar uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir.

Mesh tavan fiyatları arasında her kişinin bütçesine uyum sağlayabilecek özel seçenekler yer almaktadır. Seçenekler arasında fiyatlandırma yapılırken ürünün modeli, markası ve teknik özellikleriyle boyutu gibi detaylar göz önünde bulundurulur. Sizler de farklı projelerinizde yararlanabileceğiniz mesh tavanlara ihtiyaç duyuyorsanız veya mesh tavanlar ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız Ceylanlar Metal firmasının resmi adresi olan https://www.ceylanlarmetal.com/urun/genisletilmis-metal-asma-tavan adresini ziyaret edebilirsiniz. Aynı adresten farklı ürün gruplarına da göz atarak ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sağlayabilirsiniz.

Join The Discussion