Güzellik

Tekirdağ Botoks 

Tekirdağ botoks günümüzde en çok gerçekleştirilen estetik işlemlerden biri botoks uygulamasıdır. Botoks işleme özellikle yüz bölgesindeki kırışıklıkların giderilmesi amacı ile tercih ediliyor. Ayrıca botoks işlemi aşırı terleme sorunlarının giderilmesi amacıyla da uygulanan bir işlemdir. Botoks işlemi son derece başarılı sonuçlar elde edilen kısa sürede tamamlanan ve hastaları zorlamayan bir işlemdir. Botoks işleminden hem kadınlar hem erkekler yararlanabilir. 

Tekirdağ Botoks 

Botoks uygulamalarının gerçekleştirilmesinde kullanılan tüm malzemeler dünya genelinde laboratuvar koşullarında elde edilir. Botoks işleminin yapılmasından hemen sonra sonucu görmek mümkün olabiliyor. Botoks işlemi gün geçtikçe kadınlar ve erkekler tarafından çok fazla ilgi görmeye devam eden bir işlem türüdür. 

Botoksun Etkisi Nasıldır?

Tekirdağ botoks işlemi sinir uçlarındaki iletimi sağlayan maddenin salınımına önleyerek etki eden bir işlemdir. Sinirlerin uyarmış olduğu kaslar arasındaki elektriksel iletim botoks ile bir süreliğine durdurulur. Bu durum ter bezlerinin sinirsel iletimi için de geçerlidir. Botoks işlemi vücuttaki tüm kasları etki etmez nokta yalnızca uygulama yapılmış olan bölgedeki kaslar etkilenir. 

Ülkemizde ve dünyada botoks işlemi genellikle hafif kırışıklıkların açılması amacı ile tercih ediliyor. Botoks işlemi aşırı terleme sorunu ile mücadele eden kişilerin de tercihidir. Botoks işleminin tedavi etme özelliği ile birlikte koruyucu özelliği de mevcuttur. Yüz bölgesine yerleşmemiş olan kasların hareketleri ile belirginleşmiş olan çizgilerin görünümünü ortadan kaldırmada botoks işlemi son derece başarılıdır. 

Botoks İşlemi İle Kırışıklık Tedavisi

Tekirdağ botoksişlemi ile yüz bölgesindeki mimik kaslarının zamanla derideki kıvrımları çok daha belirgin hale getirmiş olan kırışıklıklar açılır.  Bu kırışıklıklar en fazla kaş arası dudak çevresi ve göz çevresinde görülür. Bu bölgelerde mimiklere bağlı olarak hızlı bir şekilde kırışıklık oluşabiliyor. Bu noktada botoks işlemi devreye girer.  

Botoks işlemi koltuk altı bölgesine uygulanarak aşırı terleme şikayeti de ortadan kaldırılabiliyor. Ter bezleri ve sinir uçları arasında iletimin durdurulması ile ter bezlerinin çalışması azaltılıyor.  Bu sayede kişinin sosyal yaşantısı çok daha konforlu hale geliyor. https://tugbadindar.com/hizmetler/botoks sitesinden bize ulaşabilir botoks hakkında bilgi alabilir ve hizmet talep edebilirsiniz.

Join The Discussion