Yaşam

Terazi Burcu Özellikleri

Günümüzde burçlar pek çok kişinin ilgisini çeken alanlardan bir tanesi haline gelmiştir. İnsanların kişilik özelliklerini etkileyen ve oluşumlarını sağlayan şeylerden bir tanesi de burçlarıdır. Kişiler sahip oldukları burçların özelliklerini taşırlar ve genellikle de herkes kendi burcunun hangi özelliklere sahip olduğu konusunda merak eder ve araştırmalar yapar. Peki ama terazi burcu özellikleri nelerdir ve kişiler üzerinde nasıl etkileri vardır?

Terazi Burcu Özellikleri

Terazi Burcu Kadının Özellikleri

Terazi burcu hava burçlarından bir tanesidir ve kadını ile erkeği arasında özellik farkları olabilir. Terazi burcu kadının özellikleri arasında ilk olarak söylenebilecek şey güzelliği ve çekiciliğidir. Terazi burcu kadını son derece zarif ve zarafeti ile göz kamaştırıcıdır. Kavga gürültü en sevmediği şeylerden bir tanesidir ve sabırlı olması ile bilinir. Sabırlı olmasından dolayı da terazi urcu kadını ile kavga etmek oldukça zordur. Akıllı bir kadındır ve karşısındaki erkekte de bunu görmek ister. Aramış olduğu ilişki dengeli ve tutarlı ilişkidir. İnişli çıkışlı durumlar terazi burcu için hiç hoş durumlar değildir. Son derece kibar olan terazi burcu kadınları aynı zamanda da politiktirler. İçten içe mükemmeliyetçi bir yanları vardır ancak çok fazla bunu göz önüne sermezler. İkizler, koç ve kova burçları ile çok iyi anlaşırlar ancak oğlak ve balık burcu ile yıldızları pek barışık değildir. Zarif ve kibar elbiseler terazi burcu kadınını temsil eder. Şık olmaktan hoşlanır ancak abartılı kıyafetler sevmezler. Genellikle kıyafetlere olan düşkünlüklerinden dolayı çok fazla para harcayabilirler.

Terazi Burcu Erkeğinin Özellikleri

Terazi burcu erkeğinin özellikleri pek çok kişi tarafından çok beğenilir. Genellikle çok uyumlu ve sakin bir yapıya sahip olmalarından dolayı çevreleri tarafından sevilen kişilerdir. Sakin bir yapıya sahip olmalarına rağmen girdikleri ortamda sözleri geçer ve dominantlardır. Ayrıca ne istediğini bilen ve duruşu olan kişilerdir. İlişkilerinde dengeli olmak çok önemlidir. Sürekli olarak inişli çıkışlı durumlar terazi burcu erkeğini rahatsız eder. Para terazi burcu erkeği için çok önemli değildir. Yeter ki zevk aldığı bir şey olsun para harcamaktan kaçınmaz.

Join The Discussion