Sağlık

Tesettür Ceket ile Kombin Önerileri

Eğer modayı yakından takip ediyorsanız tesettür giyim modasında hangi tasarımların ön plana çıktığını çok iyi biliyorsunuz demektir. Bilmeyenler için son dönemde tesettür ceket modellerinin hatırı sayılır bir popülerlik kazandığını belirtmek isteriz. Bu tasarımlar kombin noktasında sınırsız seçenek sunuyor. Her ne kadar çok sayıda kadın ceket modellerini hangi parçalarla buluşturacağı noktasında sıkıntı yaşıyor olsa da sadece fikir edinmeniz işinizi kolaylaştıracaktır.

Öncelikle tesettür ceket modellerinin en çok kumaş pantolon tasarımları ile kolay şıklık yakaladığını belirtmek isteriz. Özellikle desenli ceketler sade bir görünüm sergileyen kumaş pantolonlarla muazzam bir uyum yakalıyor. İş hayatı için cazip bir kombinasyon olabilen bu ikiliye sade ve şık bir gömlek ya da sadece basic bir tişört dahi eşlik edebilir.

Tesettür Ceketler Hangi Eteklerle Giyilebilir?

Şıklığınızı tesettür ceket modelleri ile buluşturmak için tercihiniz mutlaka kumaş pantolonlardan yana kullanmak zorunda değilsiniz. Yine sade görünümlü olmak kaydıyla uzun ve düz bir etek seçtiğiniz ceket modelinin kombininizin  yıldızı olmasını sağlayacaktır. Dolayısıyla sadece doğru etek modelini seçerek ceketlerinizin daha fazla ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Ceket modelleri kloş etek kesimi ile çok uyumlu görülmeyebilir. Ancak piliseli etekler ortaya iddialı bir şıklık çıkmasını sağlayabiliyor. Yalın bir görünüme sahip olan piliseli eteklerinizi mutlaka ceketlerinizle kombinlemeyi deneyin. Altına ise mevsime göre topuklu ayakkabı ya da topuklu bir çizme giydiğinizde ortaya sizin bile şaşırabileceğiniz bir şıklık çıkacaktır. Bu kombinler şık davetlerde dahi stil sahibi kadınların sıklıkla seçtiği parçalar oluyor.

Tesettür Ceketle Sokak Modasına Uygun Kombinler Hazırlayın!

Eğer sokak modasına uygun bir görünüm sergilemek istiyorsanız tesettür ceketlerinizi jean  modelleri ile birlikte kullanmayı deneyin. Özellikle mom kesim jean modelleri bu ceketlerle harmanlandığında hafif salaş ve bir o kadar da şık bir görünüm ortaya çıkabiliyor. Her ne kadar iş hayatı için çok uygun olmasa da gündelik hayatınızda ya da sosyal yaşantınızda bu kombini deneyebilirsiniz.

Join The Discussion