Dekorasyon

Modern Çiftlik Evi Dekorasyonu için 4 İlham Unsuru  

Bir çiftliğiniz olmayabilir, ancak bir çiftlik ambiyansını evinize getirebilirsiniz. Hayalinizdeki modern çiftlik evini tasarlamak istiyorsanız bu çarpıcı fikirlerden başka bir yere bakmayın. Modern özellikler, rustik unsurlar ve endüstriyel ilham unsurlarıdır. Ustaca karıştırıldığında ortaya çıkan sonuç, aynı zamanda sıcak ve çekici bir çiftlik evi stilidir.

çiftlik evi

çiftlik evi

  • Sıcak Çiftlik Evi Renkleri

Modern çiftlik evi renkleri için zor kurallar yoktur. Bununla birlikte, birçok alanda görülen kazanan renk paleti doğal ahşap tonları, turuncu, beyaz ve toprak renklerini birleştiriyor. Duvar renklerinizi değiştirmek istediğinizde çiftlik evi konseptinize bu renkleri kullanarak başlayabilirsiniz.

  • Bakır Aksesuarlar

Geniş bir dekor stili aralığında çalıştığı için bakır aksesuarlar, çiftlik evi için inanılmaz farklı objeler bulunabilir. Endüstriyel esintili bakır lambalar, odaya biraz parlaklık ve sıcaklık ekleyebilir. Bakır tepsili bir sehpa, bakır bir kahve takımı ya da bir duvar süsü etkiyi çoğaltabilir.

  • Vintage Raflar

Tahtadan yapılmış açık raflar vintage bir çiftlik evi görünümünün ana dekorasyonudur. Mutfağınızda veya evin uygun bulduğunuz bölümlerinde kullanabilir üzerlerine sevimli çiftlik hayvanları figürleri veya hoşunuza gidebilecek farklı parçalar yerleştirebilirsiniz.

çiftlik evi mutfak dekoru

çiftlik evi mutfak dekoru

  • Ahşap Zemin

Ahşap bir zemin modern bir çiftlik evi için olmazsa olmaz temeldir. Özellikle açık planlı giriş veya salon bulunan  evlerde, mutfağı içeren sürekli ahşap döşeme görsel akışı geliştirir. Ahşap zeminler için çok fazla seçenek var ve en önemlisi de doğal ahşap olanların tercih edilmesidir.

Join The Discussion