Sağlık

Dalgalı Saçlara Sahip Erkekler için İdeal Saç Kesim Modelleri

Dalgalı saçlara sahip olmak erkeklerde avantajı da beraberinde sunar. Kıvırcık saçlara nazaran daha kolaylıkla şekil alabilen dalgalı saçlarda aynı zamanda farklı kesim stilleri de bulunuyor. Erkek saç modelleri arasından tercihinizi yaparken saç telinizin şekline, yüz hatlarınıza ve stilinize en uygun olanı belirleyerek hayata geçirebilirsiniz.

Dalgalı Saç Stilleri

Dalgalı saç tipine sahip olan erkekler farklı saç stilleri arasında tercihini yaparak en uygun olan model kesimine yer açabilirler. Aşağıda yer alan dalgalı saç kesim stilleri arasından seçiminizi yaparak hemen uygulatabilirsiniz.

Under Cut Saç Kesim Stili

Son zamanların moda uygulaması olan under cut saç kesim modelinde yanlar ve arka oldukça kısa olup üst kısımlar uzun bırakılır.

Dağınık Saç Kesim Stili

Aynı boyda kesilen saçlar dalgalı saç stiline sahip olan erkekler için son derece salaş ve havalı bir görünüm sunar.

Mohawk Saç Kesim Stili

Uzun saç tercih eden erkeklerin en çok beğendikleri mohawk saç kesim stili ise yan ve arkaların kısa ve üst kısmın oldukça uzun olduğu modeldir. Üst kısım topuz ya da at kuyruk olarak da kullanılabiliyor.

Kâküllü Saç Kesim Stili

Kâküllü saç kesim stili en çok alnı geniş olan erkekler tarafından tercih ediliyor. Bu secimde sadece ön kısım uzun bırakılıp arka ve yanlar son derece kısadır.

Join The Discussion