Yaşam

Köşebent İhtiyaçlarınıza Profesyonel Çözümler

Ekol Demir Çelik 1998 yılında kurulmuş ve bugüne kadar müşterilerine pürüzsüz hizmet veren bir alanında başarı bir demir çelik markası. Sanayi alanında hemen her iştirakçinin iş gördüğü bu marka müşteri odaklı hizmetlerini güven içerisinde yapmaya devam ediyor.

Karbon Çelikleri, kosebent , ıslah çelikleri, sementasyon, yapı çelikleri ve otomat çelikler gibi üstün dikkat ve yüksek kalite makine gerektiren işleri ekoldemir.com çatısı altında rahatlıkla yapabilirsiniz.

Karbon Çelikleri

Daha çok sanayi alanında kullanılan karbon çelikleri motor, makine ve aparat yapımı gibi dikkat gerektiren işlerde kullanılıyor.

Islah Çelikleri

Islah çelikler, karbon çeliklerinde olduğu gibi sanayi alanında zaman zaman ihtiyaç görün bir çelik türüdür. Sert yapısı sayesinde sanayi işlemlerinde büyük kolaylık sağlamaktadır.

Soğuk Çekme Lama

Hemen hemen her türlü çelik işlemlerinde beklenin üstünde bir hizmet kalitesi gösteren www.ekoldemir.com özellikle demir sıkıştırma alanında üst düzey işlemler gerçekleştiriyor.

Ayrıca çelik çekme boru, krozomlu mil, bronz, alüminyum, kestamit, kosebent, npu demir ve profil gibi çelik malzemelerinde müşterilerine çözüm odaklı hizmetler vermekte.

1998 Yılından beri çalışmalarına devam eden ekol demir çelik firması birçok firma ile iş yapmıştır. Bu markalar Arçelik, Vestel, Mercedes-Benz, Sinbo, Otokar, Kıranda, Tübitak, Atek gibi markalardır.

Sürekli kendini geliştirmeyi amaçlayan ekol demir çalışma koşullarında ürünlerini doğaya karşı zarar vermeyecek şekilde üretmeye özen göstermekte. Güvenilir firmalar arasında yer alan ekol demir profesyonel işçiliğe ile müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor.

Ekol Demir Çelik İletişim

Site üzerinden direkt https://www.ekoldemir.com/kosebent üzerinden iletişime geçebileceğiniz gibi info@ekoldemircelik.com mail adresi, 02125492896 telefon numarası ve Demirciler Sanayi Sitesi b8 blok no 189 başakşehir/İstanbul adresinden de iletişime geçmeniz mümkün. Ayrıca sitede bulunan iletişim formunu doldurarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Sosyal medya hesapları da sitenin alt kısmında mevcut.

Join The Discussion