Dekorasyon

Titanyum Yatak Odası Modelleri 

Titanyum yatak odası çarpıcı ve göz alıcı tasarımı ile göz dolduran bir modeldir. Titanyum yatak odası mobilyasının üretiminde 1. Sınıf kalitede yonga-lam malzemesi kullanılmıştır. Sürgü kapaklı gardrop modeline sahip olan bu takım ile yatak odalarında metrekareden tasarruf sağlanır. Ayrıca renk tonu ve ayna görünümü ile odaya şıklık ve derinlik kazandırır. Titanyum yatak odası takımları gri kaplama gümüş tonu rengine sahiptir. Bu detaylar takımın göz alıcı bir tarz ile öne çıkmasını sağlar.

Titanyum Yatak Odası Tasarımları Nasıldır?

Titanyum yatak odası takımı karyola,gardrop, şifonyer, komodin, karyola başlığı ve aynadan oluşur. Titanyum yatak odası takımı parlak metal ayak tasarımına sahiptir. Ayrıca fonksiyonel şifonyer özelliği ile de tercih sebebi olur. Titanyum yatak odası takımının bol çekmece sayısına sahip olan şifonyerin üst bölümünde ise mücevher yerleştirmek için gizli bir bölüm bulunur. Titanyum yatak odası takımları hem tasarım açısından hem de kaplamış olduğu alanda kanından diğer modellerden ayrılan bir takımdır. Gardırop komodin ve şifonyer setlere ustalıkla koordine edilmiş bir görünüm sunmakla birlikte bol miktarda saklama alanı imkanı da verir. Titanyum yatak odası takımında orijinal özelliği yoktur. Bu takımda baza modeli isteğe bağlı olarak tasarlanabilir. 

Titanyum Yatak Odası Takımı Kullanım Alanları Ve Kolaylığı

Titanyum yatak odası takımı uzun yıllar boyunca kullanım imkânına uygun olarak tasarlanmış bir koleksiyondur. Bu model çizilmeye ve darbelere karşı dayanıklı kaliteli malzemeden üretilmiştir. Titanyum yatak odası takımının karyola bazası ve yan duvar kaplamaları kolaylıkla silinebilecek kumaş özelliği ile oldukça kullanışlıdır.  Modelin sürgülü gardırobu ekstra çekmece ve raf özelliğine sahiptir. Bu sayede bolca saklama imkanı sunar ve kullanışlı olması ile diğer modellere göre oldukça fark yaratır. 

Titanyum yatak odası takımı tasarımına hayran bırakacak gri ve metal detayları ile göz dolduran son derece şık bir modeldir. Titanyum yatak odası takımı modellerini internet üzerinden detaylı bir şekilde inceleme imkanı bulmanız mümkün. Herkes kendi bütçesine ve ihtiyacına uygun olan yatak odası takımını  https://www.mobilyadiyari.com/titanyum-yatak-odasi    sitesini ziyaret ederek güvenle satın alabilir. 

Join The Discussion