Yaşam

Youtube Canlı Abone Sayacı Nasıl Kullanılır

Genel olarak Youtube mecrası ülkemiz sınırları içerisinde her geçen gün büyümekte ve her geçen gün daha fazla kişiye hitap etmektedir. Bu durum genel olarak ilgi ve merakı da beraberinde getirmektedir. Özellikle Youtube içerik üreticilerinin kazandığı paralar her kesin Youtubeye merek duymasına ve her geçen gün daha fazla kişinin Youtube kanalı açmasına neden olmaktadır.

Özellikle yeni gelişmekte olan ve genel manada küçük sayılabilecek Youtube kanalları için Youtube canlı abone sayacı oldukça büyük bir öneme sahiptir. Bu sayaç adından da anlaşılacağı üzere an be an kaç aboneye sahip olduğunuzu göstererek sizin kaç abone kazandığınızı hesaplamaktadır.

Youtube Canlı Abone Sayacı Nasıl Kullanılır

Genel olarak oldukça basit bir ara yüzle çalışan bu sayaçları genel manda öğrenmesi oldukça kolay bir konumdadır. Özellikle Youtubeye olan ilginin artmasıyla beraber Youtube canlı abone sayacı teknolojisinde oldukça gelişmiştir. Bu durum genel olarak Youtube’nin dünya üzerinde gelişmesiyle pazarda kapladığı alanla ilgili bir konudur.

Genel olarak Youtube canlı abone sayacı kullanmak için bir adet Youtube canlı abone sayacı sitesi ve eklentisi seçmeniz gerekmektedir. Bu durum genel olarak oldukça basittir kısa bir internet araştırmasıyla oldukça iyi fikirler edinebilir ve bu fikirler doğrultusunda size en mantıklı gelen sayacı veya eklentiyi seçebilirsiniz.

Bu işlemi hallettikten sonra yapmanız gereken Youtube canlı abone sayacı ara yüzüne kendi Youtube kanalınızı tanıtmak. Bunun için kendi kanal linkinizi kopyalayarak gerekli alana yapıştırmanız yeterlidir. Bu işlemi de yaptıktan sonra Youtube canlı abone sayacı kendi kendine sizin kazandığınız veya kaybettiğiniz aboneleri göstermeye başlayacaktır.

Youtube Canlı Abone Sayacı Çeşitleri

Genel olarak oldukça fazla bir çeşit yelpazesine sahip olan Youtube canlı abone sayacı modellerinin içerisinden size en uygun geleni bulmak en mantıklı hamle olacaktır. Bu durum diğer bir yandan özellikle bu Youtube canlı abone sayacı modellerinin özelliklerine dikkat etmek oldukça önemlidir.

Kimi Youtube canlı abone sayacı modellerinde ekstra özelliklerde vardır bunlar genel olarak son 30 günde kazanılan abone sayısı, gelir durumu, günde ortalama kaç abone kazandığınız gibi kanal bilgilerinin analizidir. Bu durum genel olarak sizin avantajınıza olarak görülebilir.

Lakin özellikle Youtube dünyasına yeni girmiş bir kanal sahibiyseniz bu tip özellik analizleri sizi oldukça bunaltabilir ve diğer yandan yeni Youtube kanalları için bu özellikler oldukça önemsiz bir durumdadır. Genel manada iyi bir internet araştırması yaparak sizin kanal büyüklüğünüz ve kanal çeşidinize en uygun Youtube canlı abone sayacını seçmek en mantıklı hamle olarak göze çarpmaktadır.

Youtube Canlı Abone Sayacının En fazla Önemli Olduğu Anlar

Özellikle bazı durumlarda Youtube canlı abone sayacı oldukça önemli ve zaruri bir konuma geçmektedir. Bu durumlarda Youtube canlı abone sayacını kullanmak oldukça önemli ve size ve kanalınıza artı puan kazandıracak bir durumdur.

Bu durumların başında canlı yayınlar gelmektedir. Genel olarak Youtube dünyasında canlı yayınlar her geçen gün çok daha büyük yer kaplamaya başlamıştır. Bu durum genel manda oldukça yaygın bir durumdur. Eğer sizde Youtube kanalınızda canlı yayın açacaksanız Youtube canlı abone sayacı olmazsa olmaz bir konumdadır.

Bu durumun ana sebebi genel olarak canlı yayınlar sırasında oldukça fazla miktarda abone akışının olmasıdır. Bu durumda genel olarak Youtube canlı abone sayacını kullanmak oldukça mantıklı bir durum olacaktır. Diğer yandan canlı yayınlarda belirli abone hedefleri koyabilir ve bu hedeflere ulaşınca abonelere hediyeler ve daha değişik avantajlar verebilirsiniz.

Bu durum özellikle yabancı Youtube kanallarında oldukça yaygın kullanılan bir sitem olarak göze çarpmaktadır. Bu durumu kanalınızda uygulamak her açıdan kanalınız için artı puan kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Canlı abone sayacı için https://www.live.youtubeturkiye.net/ tıklayın.

Join The Discussion